Важливим видом діяльності нашої групи є виготовлення сталевих деталей, як по кресленням замовника, так і з урахуванням проектування та розробки необхідних параметрів готового виробу. Ми маємо в розпорядженні виробничі потужності, що здатні перетворити простий креслярський нарис у будь-яку, навіть найскладнішу деталь. Надточні верстати по розкроюванню та обробці сировини, апарати плазмового різання гарантують високу якість готової продукції, а індивідуальний підхід до формування вартості та лояльність до наших клієнтів роблять ціни на наші послуги економічно вигідними для замовників. На сьогоднішній день ми виробляли деталі та агрегати для багатьох підприємств машинобудівної та приладобудівної  галузей як України, так і країн СНД.
На сьогоднішній день ми маємо досвід у виготовленні корпусі та фасонних частин запірної арматури (фільтри, лічильники води, вентилі); запасних частин до залізничної техніці (клинів «Ханіна», закидання на піввагон, корпусів букси); запасних частин до тракторів, автомобілів та с/х техніці (маточин, пневмокомпресорів, водяних насосів, гільз автоциліндрів, тракторних і тепловозів двигунів, направляючих втулок клапанів, гальмівних колодок, гальмівних барабанів, корпусів підшипників, редукторів, шківів, шестернею, зубів ковшів); виробів для горно рудної та металургійної промисловості (напівблоків циліндрів шахтових двигунів, колосникових грат, виливниць, обойм зубчастих, плит футерувальних, молотків, броні);  деталей верстатного і пресового устаткування (противаг, напрямних лінійок, столів, санчат, станин); кругів, напівмуфт, втулок різних діаметрів і довжини; куль помольних для кульових млинів; художнього, ексклюзивного лиття.
Окрім виготовлення виробів ми виконуємо доставку готової продукції у будь-яку точку України, у тому числі за допомогою попутних перевезень.
Окрім виготовлення виробів механічним способом, ми виконуємо відливку деталей у індукційних та дугових печах, виконуючи подальшу механічну обробку за погодженням з замовником. Як сировина використовується чавун марок СЧ, ВЧ, ЧХ, вуглецеві та легко леговані сталі 15Л-50Л, 35ГЛ, 20Х13Л, 12Х18Н10ТЛ, 110Г13Л, сплави бронзи, латуні, алюмінію. Вага деталей - від 0,03кг до 2500кг.
ТОВ ТПК СТАЛЕКС
ТОВ ТПК СТАЛЕКС-МЕТИЗ
ТОВ КОЛЬОРОВІ МЕТАЛИ УКРАЇНИ
Україна, м.Дніпропетровськ
Т/ф: (056) 375-33-63 багатоканальний
PromArt Production
Net&Development